FURNITURE / Chairs and Stools / Armchair 9951294
nr 995 1294
ARMCHAIR
1950-tal, skador,
1950-tal, skador
800
SEK 500
Monday November 16 2015
at 19:11:06
16/11 15:22:02
- Thema-auction
Nov 16
50/60-tal
Read more about 50/60-tal